A Biblia mérlegén a természetgyógyászatról

2012. január 06., címkék: székesfehérvári egyházközség, alternatív egyházi alkalmak, természetgyógyászat

Napjaink gyógyításának sokféleségéről, annak áldott és áldatlan oldalairól tart előadást Dr. Erdélyi Judit kardiológus szakorvos „A hiszékenység csapdái – Természetgyógyászat a Biblia mérlegén” címmel Székesfehérváron 2012. január 8-án.

Sosem változik az örömhír üzenete

2011. május 23., címkék: székesfehérvári egyházközség, igehirdetés

Az evangélium alapüzenete sohasem változik, de a módszereket, amelyeket használunk, változhatnak és alkalmanként szükséges is a változtatás. Nem szabad ragaszkodni olyan hagyományokhoz, amelyek idegenek a mai embertől. Inkább keresni kell azokat a lehetőségeket, eszközöket, amelyekkel elérhetjük őket ott, ahol élnek – fogalmazott Monty Taylor lelkipásztor, aki a közelmúltban Budai úti gyülekezetben hirdette az örömhírt.

„Hazugságok, amiket hiszünk!”

2011. május 11., címkék: székesfehérvári egyházközség, evangelizáció, előadássorozatok, evangélizáció

Nyílt előadássorozat keretében több napos evangelizáció veszi kezdetét a Székesfehérvári Református Egyházközség Budai úti templomában.

Jótékonysági est lesz Székesfehérváron

2010. június 01., címkék: székesfehérvári egyházközség, jótékonysági est, egyházzene, Hírek

A Székesfehérvári Református Egyházközség Széchenyi utcai templomának javára jótékonysági estet rendeznek, amelyen fellép Miklósa Erika operaénekesnő és a Székesfehérvári Alba Regia Szimfónikus Zenekar.

Miért rettegsz szüntelen?

2010. április 20., címkék: székesfehérvári egyházközség, Gyülekezeti hírek, előadássorozatok

Nyílt előadássorozat veszi kezdetét a Székesfehérvári Református Egyházközség Budai úti gyülekezetében Sípos Tamás lelkész-tanár szolgálatával.

A Székesfehérvári Református Egyházközség ünnepi alkalmainak programja

2009. december 22., címkék: újév, szilveszter, Gyülekezeti hírek, székesfehérvári egyházközség, karácsony

A Székesfehérvári Református Egyházközség gyülekezeteiben megrendezésre kerülő karácsonyi, szilveszteri és újévi alkalmak részletes programját az alábbiakban tesszük közzé: